קוריאן

קוריאן מיוצר בלעדית ותחת פטנט על ידי חברת הענק האמריקאית דופונט. ומיובא לישראל על ידי ניגא מוצרי איכות בע”מ מזה כ-35 שנה. קוריאן הינו חומר בעל משקל סגולי גבוה ומירקם חלק אך חמים למגע. מגיע במגוון של מעל 100 צבעים וצבעו אחיד לכל עומקו. משטחים, כיורים וחיפויי קיר של קוריאן משווקים לשימוש למטבח, לאמבט ושימושים ביתיים ומוסדיים רבים.

ממה עשויים משטחי קוריאן?

הקוריאן עשוי מ-70% הידרוקסיייד אלומיניום- מינרל  טבעי.  חומר זה נמצא בשימוש יום יומי במגוון רב של מוצרים ביתיים כגון משחת שיניים.  30% הנוסף ממנו עשוי הקוריאן הינו אקריליק- חומר ממנו עשויה חופת תא הטייסים. תרכובת שני החומרים הללו מאפשרת לעבד קוריאן בכלי נגרות כפי שמעבדים עץ גושני. תכונות האקריליק בנושא עמידות ואי ספיגה מנוצלות היטב במשטחי קוריאן, תוצאה נלווית הינה היגיינה גבוהה. לאקריליק עמידות גבוהה בפני קרניים אולטרא סגולות, לכן משטחי הקוריאן, אינם דוהים ואינם משנים את צבעם לאורך זמן.

 

יתרונות שימוש בקוריאן בעיצוב הבית או חלל תעשייתי 

  • משטחי הקוריאן הם עמידים ביותר, לא חדירים למים ולנוזלים אחרים ,חומר אנטיבקטריאלי, לא דוהים ולא נשרטים.

מאחר שרמת השחיקה שלהם נמוכה, שילובם במטבח הביתי הוא אידיאלי, והוא מאפשר ליהנות ממטבח איכותי במשך עשרות שנים.

  • מבחינת תחזוקה, קל מאוד לנקות אותו, הוא לא מתלכלך מהר ולא מהווה “כר פורה” להיווצרות כתמים. 

  • רענון המראה של משטח הקוריאן הוא פשוט ביותר, והוא דורש תיאום מראש עם איש מקצוע המתמחה בכך, שילטש את המשטח בקלות באמצעות חומרים מיוחדים, ויחזיר לו את המראה הנוצץ והחדש שלו. 

  • מעבר לתכונות ולמאפיינים המרכזיים שלו, הקוריאן יחולל במטבח שלכם נפלאות מבחינה עיצוביתשילוב משטח קוריאן במטבח עולה בקנה אחד עם הטרנדים העיצוביים הפופולאריים והעכשוויים ביותר.

  • בנוסף, משטח הקוריאן יצור למטבח מראה היגייני, נקי, מודרני ומינימליסטי וניתן לשלב אותו כמעט בכל סגנון עיצובי של מטבח, יהא הקו העיצובי שלאורו הוא עוצב ככל שיהיה. הקוריאן ישתלב יופי במטבח שעוצב בקווים נקיים, כמו גם במטבח מודרני, במטבח קלאסי או במטבח כפרי. 

  • בדומה למשטחי השיש הסינתטיים גם בקוריאן מומלץ ליצור בידוד בין המשטח לבין סירים חמים

 

korean
למידע וייעוץ מקצועי מלאו פרטים:
שיש ליאן מציגה מותגי פורצלן במקום אחד
למידע וייעוץ מקצועי מלאו פרטים